امروز جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
تازه ترین اخبار شرکت ها :

گروه نیازمندی ها

در استفاده از وسایل شهربازی مراقب باشید

تاریخ : 1399/02/15
در استفاده از وسایل شهربازی مراقب باشید

 

 

 

 

 

 

 

در استفاده از وسایل شهربازی مراقب باشید

 

مدیرکل استاندارد ایلام ، از همشهریان خواست هنگام استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات بازی مستقر در شهر بازی‌ها از وجود گواهی بازرسی استاندارد اطمینان حاصل کنند.

 

« مهناز همتی» در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: شهربازی‌های استان، درطول سال و بر اساس برنامه زمان‌بندی مشخص توسط شرکت‌های بازرسی تایید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد مورد بازرسی فنی و ایمنی قرار می‌گیرند و در طول سال گذشته 24 فقره گواهی تأییدیه زمین های بازی صادر شد.

 

وی گفت: استاندارد برخی از تجهیزات تفریحی بر اساس مصوبه شورای عالی استاندارد مشمول استاندارد اجباری بوده و فعالیت تجهیزات تفریحی ای که مشمول مقررات استاندارد اجباری است؛ اعم از تجهیزات شهربازی، زمین بازی، سازه‌های بادی، آبی و ... بدون تاییدیه از سازمان ملی استاندارد ممنوع است.

 

مدیرکل استاندارد ایلام تصریح کرد: تمام تولیدکنندگان، واردکنندگان و بهره‌برداران از تجهیزات بازی صرف نظر از مکان مورد استفاده وسایل تفریحی از جمله شهربازی، بوستان، مهدکودک، پارک، استخر، رستوران و ... ملزم به گرفتن مجوز مربوطه و استانداردسازی تجهیزات بازی است.

 

همتی از همشهریان خواست، هنگام استفاده از دستگاه ها و تجهیزات بازی مستقر در شهر بازی ها از وجود گواهی بازرسی استاندارد اطمینان حاصل کرده و بدون مشاهده گواهی های بازرسی استاندارد، از استفاده از این تجهیزات خودداری کرده و این گونه موارد را به اداره کل استاندارد استان ایلام اطلاع رسانی کنند.

 

مدیرکل استاندارد ایلام گفت: در سال 1398 ، 490  مورد تجهیزات بازی توسط استاندارد ایلام بازدید و ارزیابی شد و در سال جاری نیز این روند ادامه دارد.

 

منبع

 


تعداد بازدید:46

نظرات کاربران

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر دهید.
نظر خود را وارد کنید :
نام و نام خانوادگی : ایمیل :
کد امنیتی روبرو :
 

مطالب مرتبط

مسئولان استانی هشدار می دهند شهربازی های غیر استاندارد ارومیه را دریابید
مسئولان استانی هشدار می دهند شهربازی های غیر استاندارد ارومیه را دریابید
اولین شهر بازی ها کی و کجا ساخته شدند
اعتدال شهربازی ها یکی از جذاب ترین تفریحگاهها در شهرهای توریستی به شمار می روند و گردش مالی آنها هر سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاری ترغیب می کند. شهربازی ها به مفهوم امروزی آن بعد از
تجهيزات زمين بازي - مقررات ايمني و روشهاي آزمون انواع سرسره
تجهيزات زمين بازي- انواع سرسره مقررات ايمني و روشهاي آزمون
تجهيزات زمين بازي - وسايل نوساني (الاكلنگ ها)
چاپ اول آشنايي با مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران
برپایی دومین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت
دومین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت از تاریخ 18 لغایت 21 بهمن ماه 1391 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برپا می گردد. اولین نمایشگاه در اذر ماه سال گذشته
نمایشگاه سرگرمی و اوقات فراغت در لندن
با شروع سال جدید میلادی نمایشگاههای سرگرمی و اقات فراغت در کشورهای مختلفی برگزار می گردد. یکی از این نمایشگاهها در تاریخ 22 الی 24 ژانویه در لندن برگزار می گردد. این نمایشگاه که در ارتباط با صنعت سرگرمی
نمایشگاه Tile India در هند
یکی دیگر از نمایشگاههایی که در ژانویه 2013 در هند برگزار میشود Tile India نام دارد. این نمایشگاه نیز از تاریخ 23 الی 25 ژانویه توسط شرکتهای گروه سانیندرا برگزار میشود موقعیت مناسبی را برای فعالان این عرصه فراهم