امروز جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹
تازه ترین اخبار شرکت ها :

گروه نیازمندی ها

در افتتاحیه نهمین نمایشگاه تفریحات ، سرگرمی ، شهر بازی و پارکها امتک ۹۸ مطرح شد

تاریخ : 1398/10/05
در افتتاحیه نهمین نمایشگاه تفریحات ، سرگرمی ، شهر بازی و پارکها امتک ۹۸ مطرح شد

 

 

 

 

 

 

 

 

 عضو کمیسیون اجتماعی و فرهنگی شورای شهر تهران گفت:مدیریت شهری آمادگی این را دارد تا بسترهای لازم برای  بهره برداری بیشتر از صنعت تفریحات در جهت نشاط اجتماعی را فراهم کند. 

حجت نظری، عضو شورای شهر تهران در مراسم افتتاحیه نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت تفریحات، سرگرمی، شهربازی و پارک‌ها با تاکید بر اهمیت نشاط اجتماعی خاطر نشان کرد: تلاش کردیم تا از ابتدای دوره جدید مدیریت شهری  رویکردمان نسبت به حوزه های مختلف فرهنگی از جمله ورزش، سلامتی ، تفریحات و نشاط اجتماعی متفاوت باشد و از این رو بر موضوعاتی همچون زیست‌شبانه تاکید شد که متاسفانه با توجه به مشکلاتی که وجود دارد هنوز انتظارات ما محقق نشده است.
 
 
 
 
 
 
رئیس کمیته ورزش شورای شهر تهران با اشاره به ورزش همگانی خاطرنشان کرد: شورای شهر هیچ گاه خود را به عنوان متولی امر تفریحات ندانسته و همچنین انتظاری نمی‌رود تا این شورا در مدیریت شهری و همچنین تفریحات به عنوان یک نهاد تصدی‌گر عمل کند. درحالیکه انتظار می‌رود تا شما  فعالان صنعت تفریحات در این حوزه وارد شوید و دست اندرکاران به خصوص مدیریت شهری بسترهای لازم را برای صاحبان این صنعت را فراهم کنند ، تا شاهد رشد نشاط اجتماعی و توسعه تفریحات در سطح شهر باشیم. اگر این اتفاق در پایتخت رقم‌ بخورد می‌توانیم تهران را به عنوان یک الگو برای دیگر شهرهای کشور معرفی کنیم.
 
نظری یکی از مشکلات جامعه امروز ما را رشد افسردگی و کم شدن نشاط اجتماعی عنوان کرد و افزود: این  پدیده می‌تواند اهمیت زحمات شما را دو چندان بکند و ما این آمادگی را داریم تا با شما فعالان صنعت تفریحات در بخش‌های سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری تهران، شرکت نمایشگاهی شهر آفتاب همکاری دوجانبه ای داشته باشیم و حتی این آمادگی را داریم تا با همکاری های فراسازمانی موانع موجود در سایر ارگان ها را با همکاری بیشتر برطرف کنیم. 
رئیس کمیته ورزش شورای شهر با اشاره به موانع نشاط اجتماعی،خاطر نشان کرد: متاسفانه ما در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که بعضی‌ها از نشاط مردم خوششان نمی‌آید و یکی از موانع ما تا به امروز همین بوده و بعضی‌‌ها فکر می‌کنند که مردم فقط باید گریه کنند و در مراسم عزا و مراسم‌هایی که حزن‌انگیز است حضور پیدا کنند و این موضوع باعث شده است هر جایی که ما خواستیم به سمت نشاط اجتماعی حرکت کنیم و تفریحات را توسعه دهیم. صداهایی برآمده که‌ ای وای این‌ها قرار است که با دین شما بازی کنند و شما بدانید که همه این‌ها دروغ بزرگی است که به جامعه می‌گویند.
 
وی در پایان از فعالان صنعت تفریحات که برای نشاط مردم و تفریحات مردم تلاش می‌کنند تشکر کرد و قول داد تا با همکاری مدیریت شهری این اقدامات توسعه یابد.
 
منبع:نمایشگاه شهر آفتاب

تعداد بازدید:581

نظرات کاربران

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر دهید.
نظر خود را وارد کنید :
نام و نام خانوادگی : ایمیل :
کد امنیتی روبرو :
 

مطالب مرتبط

مسئولان استانی هشدار می دهند شهربازی های غیر استاندارد ارومیه را دریابید
مسئولان استانی هشدار می دهند شهربازی های غیر استاندارد ارومیه را دریابید
اولین شهر بازی ها کی و کجا ساخته شدند
اعتدال شهربازی ها یکی از جذاب ترین تفریحگاهها در شهرهای توریستی به شمار می روند و گردش مالی آنها هر سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاری ترغیب می کند. شهربازی ها به مفهوم امروزی آن بعد از
تجهيزات زمين بازي - مقررات ايمني و روشهاي آزمون انواع سرسره
تجهيزات زمين بازي- انواع سرسره مقررات ايمني و روشهاي آزمون
تجهيزات زمين بازي - وسايل نوساني (الاكلنگ ها)
چاپ اول آشنايي با مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران
برپایی دومین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت
دومین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت از تاریخ 18 لغایت 21 بهمن ماه 1391 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برپا می گردد. اولین نمایشگاه در اذر ماه سال گذشته
نمایشگاه سرگرمی و اوقات فراغت در لندن
با شروع سال جدید میلادی نمایشگاههای سرگرمی و اقات فراغت در کشورهای مختلفی برگزار می گردد. یکی از این نمایشگاهها در تاریخ 22 الی 24 ژانویه در لندن برگزار می گردد. این نمایشگاه که در ارتباط با صنعت سرگرمی
نمایشگاه Tile India در هند
یکی دیگر از نمایشگاههایی که در ژانویه 2013 در هند برگزار میشود Tile India نام دارد. این نمایشگاه نیز از تاریخ 23 الی 25 ژانویه توسط شرکتهای گروه سانیندرا برگزار میشود موقعیت مناسبی را برای فعالان این عرصه فراهم