امروز پنج شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸
تازه ترین اخبار شرکت ها :

گروه نیازمندی ها

سالانه ۶۰۰ وسیله شهربازی در تهران پلمب می‌شود

تاریخ : 1398/10/24
سالانه ۶۰۰ وسیله شهربازی در تهران پلمب می‌شود

 

 

 

 

 

 

 

سالانه 600 وسیله شهربازی در تهران پلمپ می شود

کارشناس مسئول مراکز تفریحی اداره‌کل استاندارد استان تهران گفت: سالانه ۶۰۰ وسیله شهربازی بدلیل نداشتن استاندارد و مجوزهای لازم پلمب می‌شود.

حسن فرحبخش روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مجوزهای استاندارد تجهیزات و وسایل شهربازی یک ساله است که در طول سال سه بار بازدید دوره ای از آنها صورت می گیرد.

وی افزود: طی بازدیدهای هفته گذشته، چهار شهربازی از جمله فجر در محدوده ۱۵متری افسریه، شهربازی گلگشت در بلوار ابوذر منطقه ۱۵، شهربازی بازینو در خیابان نبرد شمالی و شهربازی بوستان شهدای گمنام در خیابان خاوران، بدلیل نداشتن مجوز استاندارد، پلمب شد.

کارشناس مسئول مراکز تفریحی اداره کل استاندارد استان تهران با اشاره به این که سال گذشته ۳۴ شهربازی در تهران پلمب شد گفت: از این تعداد ۷۰ درصد موفق به رفع نواقص و صدور مجوز مجدد شدند و ۱۰ درصد شهربازی را جمع کردند.

فرحبخش اضافه کرد: ۲۰ درصد از این شهربازی ها نیز هنوز پلمب هستند و اقدام به رفع نواقص نکرده اند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۹۰ شهربازی در استان تهران فعال است گفت: این تعداد شهربازی سه هزار و ۲۰۰ تجهیزات دارند.

کارشناس مسئول مراکز تفریحی اداره کل استاندارد استان تهران ابراز داشت: سالانه پنج هزار مورد بازرسی از تجهیزات شهربازی صورت می گیرد که به طور میانگین از هر تجهیز سه تا چهار بار بازدید می شود.

وی خاطر نشان کرد: همچنین ۱۷ خط تله‌سی‌یژ و تله‌کابین در این استان وجود دارد که از این تعداد ۱۴ خط مجوز دارند و خطوط تله‌سی‌یژ پیست اسکی شمشک و تله‌کابین پیست آبعلی مجوز ندارند.

 

منبع


تعداد بازدید:51

نظرات کاربران

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر دهید.
نظر خود را وارد کنید :
نام و نام خانوادگی : ایمیل :
کد امنیتی روبرو :
 

مطالب مرتبط

مسئولان استانی هشدار می دهند شهربازی های غیر استاندارد ارومیه را دریابید
مسئولان استانی هشدار می دهند شهربازی های غیر استاندارد ارومیه را دریابید
اولین شهر بازی ها کی و کجا ساخته شدند
اعتدال شهربازی ها یکی از جذاب ترین تفریحگاهها در شهرهای توریستی به شمار می روند و گردش مالی آنها هر سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاری ترغیب می کند. شهربازی ها به مفهوم امروزی آن بعد از
تجهيزات زمين بازي - مقررات ايمني و روشهاي آزمون انواع سرسره
تجهيزات زمين بازي- انواع سرسره مقررات ايمني و روشهاي آزمون
تجهيزات زمين بازي - وسايل نوساني (الاكلنگ ها)
چاپ اول آشنايي با مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران
برپایی دومین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت
دومین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت از تاریخ 18 لغایت 21 بهمن ماه 1391 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برپا می گردد. اولین نمایشگاه در اذر ماه سال گذشته
نمایشگاه سرگرمی و اوقات فراغت در لندن
با شروع سال جدید میلادی نمایشگاههای سرگرمی و اقات فراغت در کشورهای مختلفی برگزار می گردد. یکی از این نمایشگاهها در تاریخ 22 الی 24 ژانویه در لندن برگزار می گردد. این نمایشگاه که در ارتباط با صنعت سرگرمی
نمایشگاه Tile India در هند
یکی دیگر از نمایشگاههایی که در ژانویه 2013 در هند برگزار میشود Tile India نام دارد. این نمایشگاه نیز از تاریخ 23 الی 25 ژانویه توسط شرکتهای گروه سانیندرا برگزار میشود موقعیت مناسبی را برای فعالان این عرصه فراهم