امروز سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

گروه نیازمندی ها

فعالین عرصه ی شهربازی و تفریحات! تا چه اندازه با شرکت موفق Dynamic Attraction آشنا هستید؟!

تاریخ : 1396/05/11
فعالین عرصه ی شهربازی و تفریحات! تا چه اندازه با  شرکت موفق Dynamic Attraction آشنا هستید؟!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dynamic Attraction دست به کار جدید زده است!

با توجه به استقبال خیلی خوب از Media Attraction Specialist , آقای Guy Nelson مدیریت و مسئول این شرکت کانادایی اعلام به بازگشایی یک مرکز تفریحی جدید کرده است.

این پروژه منفجر کننده قرار است  د رکنار Dynamic Ride Developing Centre ( مرکز توسعه ی بازی های سواری)  ساخته شود!!

پیاده سازی این تکنولوژی پیشرفته , فضایی به اندازه 50/000 فوت مربع  را می طلبد!!

 

 

ماموریت و هدف اصلی این پروژه گرد هم آوری مجموعه ای از سیستم های رایدهایی که تولید این شرکت هستند و می توان گفت که در سطح جهان حرف اول را می زنند! راید هایی که با ساختار پیچیده و ماهرانه که تا به حال در بین پارک های موضوعی رودست نداشته اند!

آقای Guy  اعلام کرده که این پروژه یک برنامه رو به رشد  برای Dynamic Attraction Ride  و همیتطور برای دیگر پارک های موضوعی که یکی پس از دیگری د رحال تولید مثل  و فراهم آوری امکانات جدید هستند , می باشد!

این شرکت در سال گذشته,  دوبار اقدام به بازگشایی مجموعه ها ی جدید خود کرده که مدعی برتری این شرکت نسبت به دیگر رقبا است.ضمنا از سال 2017 تا کنون  رکوردار عقد قراردادهای جدید هم بوده و به عبارتی از این لحاظ هم پیشی گرفته است!!!

 

 چه عالی!  گفته ها حاکی از این است شرکت Dynamic فعلا که از موفقیت خارق العاده خود لذت می برد! شرکت د رسال گذشته از Dynamic Motin Theatre پرده برداری کرده است و موفق به کسب جایزه هوس برانگیز  Bross Ring  برای بهترین تولید محتوایی در نمایشگاه صنعت تفریحات IAAPA  امریکا شد! فکر میکنم باید هم در حال لذت بردن باشد!!!

 

فقط سال پیش داینامیک  اعلام کرد که راه اندازی Unlimited Attraction  یا همان تفریحات نامحدود یکی از طراحی های کلیدی دیگری برای بازی های سواری خواهد بود!

ناگفته نماند که Dynamic Attraction یکی از اعضای شرکت Empire Industries Ltd. هم هست,شرکتی که  از سال 1926 تا به الان لیست تحسین برانگیزی از اولین های جهان بازی و تفریحات را ارائه کرده است.50 دهه فعالیت  و تجربه در این زمینه  با راه اندازی 50 پارک موضوعی درجه یک و موفق جواب داده است.

 

 

از رموز موفقیت این شرکت ها می توان به , به کارگیری مهندسین و ماهران دقیق  که به طور تخصصی سال های متمادی در این صنعت فعالیت داشته اند , اشاره کرد.افراد متخصصی که در کنار هم به قصه پردازی در راه اندازی یک تکنولوژی  پیشرفته فعالیت می کنند.

 

 

بازی سایت

منبع: www.blooloop.com

 

 


تعداد بازدید:496

نظرات کاربران

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر دهید.
نظر خود را وارد کنید :
نام و نام خانوادگی : ایمیل :
کد امنیتی روبرو :
 

مطالب مرتبط

مسئولان استانی هشدار می دهند شهربازی های غیر استاندارد ارومیه را دریابید
مسئولان استانی هشدار می دهند شهربازی های غیر استاندارد ارومیه را دریابید
اولین شهر بازی ها کی و کجا ساخته شدند
اعتدال شهربازی ها یکی از جذاب ترین تفریحگاهها در شهرهای توریستی به شمار می روند و گردش مالی آنها هر سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاری ترغیب می کند. شهربازی ها به مفهوم امروزی آن بعد از
تجهيزات زمين بازي - مقررات ايمني و روشهاي آزمون انواع سرسره
تجهيزات زمين بازي- انواع سرسره مقررات ايمني و روشهاي آزمون
تجهيزات زمين بازي - وسايل نوساني (الاكلنگ ها)
چاپ اول آشنايي با مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران
برپایی دومین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت
دومین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت از تاریخ 18 لغایت 21 بهمن ماه 1391 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برپا می گردد. اولین نمایشگاه در اذر ماه سال گذشته
نمایشگاه سرگرمی و اوقات فراغت در لندن
با شروع سال جدید میلادی نمایشگاههای سرگرمی و اقات فراغت در کشورهای مختلفی برگزار می گردد. یکی از این نمایشگاهها در تاریخ 22 الی 24 ژانویه در لندن برگزار می گردد. این نمایشگاه که در ارتباط با صنعت سرگرمی
نمایشگاه Tile India در هند
یکی دیگر از نمایشگاههایی که در ژانویه 2013 در هند برگزار میشود Tile India نام دارد. این نمایشگاه نیز از تاریخ 23 الی 25 ژانویه توسط شرکتهای گروه سانیندرا برگزار میشود موقعیت مناسبی را برای فعالان این عرصه فراهم