امروز جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹
تازه ترین اخبار شرکت ها :

گروه نیازمندی ها

نمایشگاه جاذبه های اروپایی IAAPA 2019 در پاریس برگزار شد

تاریخ : 1398/07/06
نمایشگاه جاذبه های اروپایی IAAPA 2019  در پاریس برگزار شد

 نمایشگاه اروپایی IAAPA 2019  که قبلا نمایشگاه  جاذبه های اروپایی نامیده میشد صنعت جاذبه ها و تفریحات را در پاریس ، شهر نور از25 الی 28 شهریور  روشن کرد و به عنوان نمایشگاه سالانه , متخصصان صنعت تفریحات را در فرانسه گرد هم آورد.

 

 

 برآوردهای اولیه حاکی از آن است که در نمایشگاه 15900 شرکت کننده از جمله 11100 خریدار واجد شرایط و 648 غرفه دار جذب شده اند. افزایش 13 درصدی شرکت های حاضر در نمایشگاه از رویداد 2018 در آمستردام نشان دهنده تداوم قدرت و رشد صنعت جاذبه های جهانی به ویژه در اروپا ، خاور میانه و آفریقا  EMEA است. این رویداد به میزبانی IAAPA ، انجمن جهانی صنعت تفریحات  ، یک نمایشگاه تجاری رکورد دار را پوشش داد که بیش از 17،500 متر مربع خالص را در بر می گرفت.

 

 

 

 

 

هال مک اوی ، رئیس و مدیر عامل IAAPA گفت: "این یک هفته قابل توجه بوده است." "متخصصان صنعت تفریحات در سراسر جهان برای تمرکز بر آینده گرد هم آمدند. شرکت کنندگان در این صنعت نوآوری های جدیدی را کشف کردند ، درباره روندهای نوظهور بحث کردند و فرصتهایی را کشف کردند که به شرکتهایشان کمک می کند تا تجربه خود را به سطح بعدی برسانند. "

 

 

 

 

 

 

براساس گزارش چشم انداز جهانی IAAPA 2018-2022 ، پارک های تم و سرگرمی در سراسر اروپا بیش از 179.6 میلیون نفر را در سال 2019 سرگرم می کنند و پیش بینی می شود که این صنعت با رونق جدید و پیشرفت های برنامه ریزی شده در ماه های آینده رشد کند.

 

تاکنون این نمایشگاه گسترده ترین نمایشگاه IAAPA در اروپا بوده است. این باعث می شد شرکت کنندگان بیشتر از آنها الهام بگیرند. علاوه بر این ، سخنرانان برجسته ما - بسیاری از فرانسه - اطمینان داشتند که این کنفرانس برای همه حاضرین آموزنده و با ارزش است. "

 

  به اشتراک گذاشتن بهترین روشها ، درک اوضاع اقتصادی و کسب اطلاعات در مورد روندهای صنعت ایده های اصلی در طول کنفرانس بودند. این کنفرانس بیش از 100 ساعت جلسات آموزشی عمیق را ارائه داد که توسط 131 کارشناس صنعت از 21 کشور برگزارشد.

 

  برنامه های IAAPA Expo Europe 2020 در حال انجام است. نمایشگاه در لندن ، انگلیس ، در ExCeL لندن ،از 22-24 سپتامبر برگزار می شود. فروش غرفه های نمایشگاه از الان انجام شده است به نحوی که  بیش از 500 شرکت بیش از 16،500 متر مربع خالص فضا رزرو کرده اند.

 


تعداد بازدید:223

نظرات کاربران

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر دهید.
نظر خود را وارد کنید :
نام و نام خانوادگی : ایمیل :
کد امنیتی روبرو :
 

مطالب مرتبط

مسئولان استانی هشدار می دهند شهربازی های غیر استاندارد ارومیه را دریابید
مسئولان استانی هشدار می دهند شهربازی های غیر استاندارد ارومیه را دریابید
اولین شهر بازی ها کی و کجا ساخته شدند
اعتدال شهربازی ها یکی از جذاب ترین تفریحگاهها در شهرهای توریستی به شمار می روند و گردش مالی آنها هر سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاری ترغیب می کند. شهربازی ها به مفهوم امروزی آن بعد از
تجهيزات زمين بازي - مقررات ايمني و روشهاي آزمون انواع سرسره
تجهيزات زمين بازي- انواع سرسره مقررات ايمني و روشهاي آزمون
تجهيزات زمين بازي - وسايل نوساني (الاكلنگ ها)
چاپ اول آشنايي با مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران
برپایی دومین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت
دومین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت از تاریخ 18 لغایت 21 بهمن ماه 1391 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برپا می گردد. اولین نمایشگاه در اذر ماه سال گذشته
نمایشگاه سرگرمی و اوقات فراغت در لندن
با شروع سال جدید میلادی نمایشگاههای سرگرمی و اقات فراغت در کشورهای مختلفی برگزار می گردد. یکی از این نمایشگاهها در تاریخ 22 الی 24 ژانویه در لندن برگزار می گردد. این نمایشگاه که در ارتباط با صنعت سرگرمی
نمایشگاه Tile India در هند
یکی دیگر از نمایشگاههایی که در ژانویه 2013 در هند برگزار میشود Tile India نام دارد. این نمایشگاه نیز از تاریخ 23 الی 25 ژانویه توسط شرکتهای گروه سانیندرا برگزار میشود موقعیت مناسبی را برای فعالان این عرصه فراهم