امروز جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹
تازه ترین اخبار شرکت ها :

گروه نیازمندی ها

نمایشگاه صنعت تفریحات IAAPA در شهریور 98 در پاریس برگزار میشود

تاریخ : 1398/05/05
نمایشگاه صنعت تفریحات IAAPA  در شهریور 98 در پاریس برگزار میشود

 

نمایشگاه IAAPA اروپایی در سال 2019

نمایشگاه IAAPA  به عنوان اولین رویداد صنعت سرگرمی در اروپا، در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی porte de versailles در شهر پاریس از  25 الی 28 شهریور 98 برگزار می شود.

 

نمایشگاه IAAPA اروپا، بزرگترین کنفرانس بین المللی و بزرگترین نمایشگاه در صنعت سرگرمی و تفریح در شهر پاریس فرانسه است که با بیش از 15000 متخصص در صنعت سرگرمی و تفریح از بیش از 100 کشور، در اروپا، خاورمیانه و آفریقا (EMEA) برگزار می شود.

 

نمایشگاه IAAPA برای متخصصان از سال 2004 ایجاد شد و تاریخ قبلی برگزاری نمایشگاه IAAPA در کشور فرانسه، در سال 2013 بود. آخرین ویرایش نمایشگاه IAAPA ( تحت نام قبلی EAS به معنی نمایشگاه جاذبه هاب یورو بود)، در سال گذشته در آمستردام برگزار شد.

 

 

9000 خریدار با نفوذ و بیش از 600 تولید کننده و تامین کننده انتظار دارند که در نمایشگاه IAAPA ، آخرین تکنولوژی ها  و خدمات نوین نوین در زمینه های پارک‌های تفریحی، پارک‌های آبی، مراکز تفریحی خانوادگی، باغ‌وحش‌ها، آکواریوم ها، مراکز علمی و تفریحی و ... را در کشف کرده و به نمایش بگذارند.

 

 

نمایشگاه IAAPA فرصتی برای این متخصصان برای یادگیری درباره گرایشات و بهترین روشهای صنعت سرگرمی است تا مشارکتهای جدید و ایده های نو را ایجاد کرده و توسعه دهند. آنها همچنین می توانند در نمایشگاه IAAPA در مورد مدیریت جاذبه ها، عوامل کلیدی و شاخص های موفقیت یا آخرین استانداردهای ایمنی، پیشگیری از دست رفتن، مدیریت ریسک، طراحی جاذبه، یاد بگیرند.

 

همه پیشنهادات آموزشی نمایشگاه IAAPA اروپا، واجد شرایط برای صدور گواهینامه IAAPA، نشانه رسمی موفقیت حرفه ای در صنعت سرگرمی جهانی می باشند.

بیش از ۶۰۰ شرکت، در محصولات و خدمات جدید خود را در نمایشگاه IAAPA به معرض نمایش می گذارند.

 

 

از میان ارائه کنندگان در نمایشگاه IAAPA باید به حضور تولید کنندگان و تامین کنندگان صنعت سرگرمی جهانی از جمله بیش از ۶۵ شرکت فرانسوی اشاره کرد.

 

از کشورهای ارائه کننده در نمایشگاه IAAPA ، اروپای شرقی و خاورمیانه در حال رشد سریع بازارهای در حال ظهور با استراحتگاه های بزرگ، پارکهای آبی، پارکهای تفریحی در حال توسعه هستند. برای مثال دوبی برای پارک VR که بزرگترین پارک واقعیت مجازی در جهان( 7000 متر مربع و 2 سطح و 30 جاذبه آموزشی و جالب توجه و سه بعدی) ، شناخته شده است.

 

 

تمایشگاه IAAPA

 

دلایل بازدیدکنندگان از نمایشگاه IAAPA اروپا 2019

·        خرید کالاها و خدمات

·       اطلاع از  آخرین اخبار، گرایشها و بهترین شیوه های تولید محصولات  صنعت سرگرمی جهانی

·        آشنایی و برخورد با متخصصان صنعت جهانی از بیش از 100 کشور در نمایشگاه IAAPA

 

گرایشات قوی در نمایشگاه IAAPA

·        برنامه های جدید و استفاده از واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده

·        نوآوری در گردشهای موضوعی و تجربیات سه بعدی برای مهمانان

·        تکنولوژی جدید: متحرک سازی (موجودات متحرک یا روباتیک) برای سواری

خدمات نوآورانه برای کمک به پارک ها در نمایشگاه IAAPA موثرتر عمل می کنند

 

گرایشات فراوان به پارکهای جذاب در نمایشگاه IAAPA

·        اضافه کردن مداوم جذابیتهای مضمون فیلمها که مهمانان را مشتاق می کند

·        هری پاتر در پارکهای جهانی و استراحتگاه ها

·        پاندورا- جهان آواتار در قلمرو حیوانات دیزنی

·        سرزمین داستان اسباب بازی در استراحتگاه دیزنی شانگهای و استودیوهای هالیوود دیزنی

·        واقعیت مجازی به ایفای نقش در پارکها ادامه می دهد و به دنبال راههای جدید برای استفاده در سواریهای موجود مثل ترن های هوایی و ساخت جذابیتهای RV جدید است.

 

برخی ارقام کلیدی در صنعت سرگرمی

·        بازار پارک تفریحی جهانی در سال 2017 با 5 درصد افزایش به 44.8 میلیارد دلار رسید.

·        هزینه‌های  پارکهای تفریحی و پارک سرگرمی با افزایش6.4%  درصدی در اروپا و حضور در این پارک به میزان 4.6%  افزایش یافته است.

·        در سال ۲۰۱۷، بیش از یک میلیارد نفر از پارک‌های تفریحی و جاذبه‌های اطراف جهان بازدید کردند که نشان‌دهنده افزایشی ۳ درصدی حضور در پارک در مقایسه با سال ۲۰۱۶ است.

·        در اروپا، ۱۷۱.۵ میلیون نفر در سال ۲۰۱۷ از پارک‌های تفریحی و پارک‌های تفریحی بازدید کردند. انتظار می‌رود که این رقم در هر سال بیش از ۲ درصد رشد داشته باشد.

·        فرانسه در سال 2017 با افزایش 12.6% بیشترین افزایش را در میان کلیه کشورها به واسطه بهبود اقتصادش کسب کرده است.

·        اسپانیا به دلیل حضور گردشگاه  ، PortAventura رشد 15.7% و یک جهش 15.7% نیز به واسطه سرزمین Ferrari و رشد اقتصادی به دست آورد.

·        اگر چه ایتالیا یک افت 3.7% را در سال 2017 تجربه کرد که تحت تاثیر اقتصاد ضعیف، آب و هوای بد و تعطیلات آخر فصل قرار گرفت.

·        هلند یک سال بسیار عالی داشت و با یک افزایش 9.2% ، دومین کشور پس از فرانسه بود.

 

·        

برخی از رویدادهای بزرگ خارج از اتاق پذیرایی

·        پذیرش باز در موزه Jardin d'Acclimatation (09/17)

·        ناهار با Nicolas de Villiers رئیس گردشگاه Puy du Fou (09/18)

این تعاملات نیاز به یک بلیط جداگانه دارند که می توانند از طریق ثبت نام در سایت www.IAAPA.org/IAAPAExpoEurope  خریداری شود چون تعداد صندلی ها محدود است. برای اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنید. و برای درخواست اعتبار گذاری به لینک www.IAAPA.org/expos/iaapa-expo-europe/iaapa-expo-europemedia-press مراجعه کنید .

 

 

IAAPA

درباره نمایشگاه IAAPA اروپا

نمایشگاه IAAPA اروپا متعلق به IAAPA، بزرگترین کنفرانس و نمایشگاه تجاری EMEA است که به صنعت سرگرمی اختصاص دارد . نمایشگاه IAAPA اروپا توسط IAAPA اروپا ، خاورمیانه و آفریقا تحت مدیریت کمیته مشورتی منطقه ای IAAPA EMEA و تولیدکنندگان IAAPA EMEA و کمیته فرعی تامین کنندگان اداره می شود .

 

درباره IAAPA

IAAPA جامعه ای از جاذبه های پویا و متنوع جهانی است.  IAAPA به عنوان بزرگ ‌ترین انجمن بین‌المللی جاذبه‌های دائمی، جامعه ای از جاذبه‌های گردشگری را به عنوان مثال در نمایشگاه IAAPA ، با هم متحد کرده و به مردم اجازه می‌دهد ، در حالی که بالاترین استانداردهای حرفه‌ای برتری و ایمنی در جهان را ترویج می‌کنند ، با یکدیگر رشد کرده  و یاد بگیرند.

 

IAAPA که در سال 1918 تاسیس شد ، بیش از  6000 نفر از اعضاء جذاب ، تامین کنندگان و اشخاص را از بیش از 100 کشور جهان در کنار هم جمع می کند. این اعضاء شامل حرفه ای ها از پارک های تفریحی ، جاذبه ها ، پارک های آبی ، استراحتگاه ها ، مراکز تفریحی خانواده ، باغ وحش ها ، آکواریوم ها ، مراکز علمی ، موزه ها ، تولید کنندگان و تامین کنندگان می باشد.  دفتر مرکزی این انجمن و دفتر آمریکای شمالی در اورلاندو، فلوریدا، ایالات متحده آمریکا واقع شده است. IAAPA ، همچنین دارای دفاتری در بروکسل، بلژیک، هنگ کنگ، چین، شانگهای، چین، مکزیکو سیتی، مکزیک ، الکساندریا و ویرجینیا، ایالات متحده آمریکا است. برای کسب اطلاعات بیشتر، به www.IAAPA.org مراجعه کنید 


تعداد بازدید:300

نظرات کاربران

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر دهید.
نظر خود را وارد کنید :
نام و نام خانوادگی : ایمیل :
کد امنیتی روبرو :
 

مطالب مرتبط

مسئولان استانی هشدار می دهند شهربازی های غیر استاندارد ارومیه را دریابید
مسئولان استانی هشدار می دهند شهربازی های غیر استاندارد ارومیه را دریابید
اولین شهر بازی ها کی و کجا ساخته شدند
اعتدال شهربازی ها یکی از جذاب ترین تفریحگاهها در شهرهای توریستی به شمار می روند و گردش مالی آنها هر سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاری ترغیب می کند. شهربازی ها به مفهوم امروزی آن بعد از
تجهيزات زمين بازي - مقررات ايمني و روشهاي آزمون انواع سرسره
تجهيزات زمين بازي- انواع سرسره مقررات ايمني و روشهاي آزمون
تجهيزات زمين بازي - وسايل نوساني (الاكلنگ ها)
چاپ اول آشنايي با مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران
برپایی دومین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت
دومین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت از تاریخ 18 لغایت 21 بهمن ماه 1391 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برپا می گردد. اولین نمایشگاه در اذر ماه سال گذشته
نمایشگاه سرگرمی و اوقات فراغت در لندن
با شروع سال جدید میلادی نمایشگاههای سرگرمی و اقات فراغت در کشورهای مختلفی برگزار می گردد. یکی از این نمایشگاهها در تاریخ 22 الی 24 ژانویه در لندن برگزار می گردد. این نمایشگاه که در ارتباط با صنعت سرگرمی
نمایشگاه Tile India در هند
یکی دیگر از نمایشگاههایی که در ژانویه 2013 در هند برگزار میشود Tile India نام دارد. این نمایشگاه نیز از تاریخ 23 الی 25 ژانویه توسط شرکتهای گروه سانیندرا برگزار میشود موقعیت مناسبی را برای فعالان این عرصه فراهم