امروز چهار شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
تازه ترین اخبار شرکت ها :

گروه نیازمندی ها

هر 2 شهربازی کرمانشاه همچنان پلمب است

تاریخ : 1398/10/29
هر 2 شهربازی کرمانشاه همچنان پلمب است

 

 

 

 

 

 

 

 

هر 2 شهربازی کرمانشاه همچنان پلمب است

 

کارشناس اداره‌کل استاندارد استان کرمانشاه گفت: هر دو شهربازی کرمانشاه به دلیل استاندارد نبودن تجهیزات همچنان پلمب است و امکان فعالیت ندارند.

 

سیدپیام شفیعی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به وجود دو شهربازی در شهر کرمانشاه شامل شهربازی پل ولایت و شهربازی فانفار تاقبستان، اظهار کرد: هر دو شهربازی به دلیل استاندارد نبودن تجهیزات و وسایل بازی پلمب هستند و امکان فعالیت ندارند.

 

وی ادامه داد: چندی قبل قرار بود با کمک سرمایه‌گذار تمام تجهیزات قدیمی این دو شهربازی تعویض و وسایل بازی نو جاگیزین آنها شود، اما تا کنون هیچ اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است.

 

شفیعی با بیان اینکه در صورت نصب تجهیزات جدید اداره استاندارد آماده همکاری است، یادآور شد: اگر تجهیزاتِ به روز نصب شود، ما هم آماده‌ایم  پروانه استاندارد نصب و بهره‌برداری برای این وسایل صادر کنیم، اما تا کنون اقدامی در این زمینه صورت نگرفته و از تجهیزات قدیمی دو شهربازی نیز هیچکدام نشان استاندارد ندارند.

 

به گفته کارشناس اداره استاندارد استان کرمانشاه، بیش از 1.5 سال قبل برای تعدادی از وسایل بازی شهربازی پل ولایت پروانه استاندارد صادر شد، اما چون پروانه‌های استاندارد فقط یکسال مهلت دارد، پروانه‌های صادر شده اکنون دیگر معتبر نیست.

 

شفیعی افزود: همچنین برای وسایل سنگین بازی نیز باید بازرسی مراقبتی به صورت هر سه ماه یکبار انجام شود که در این زمینه نیز درخواست و اقدامی از سوی شهربازی نداشتیم.

 

وی با اشاره به اینکه شرایط برای شهربازی فانفار نیز مشابه است، عنوان کرد: هیچکدام از وسایل بازی این شهربازی نیز پروانه استاندارد ندارد و از همین رو امکان استفاده از آنها وجود ندارد.

 

منبع

 

 


تعداد بازدید:117

نظرات کاربران

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر دهید.
نظر خود را وارد کنید :
نام و نام خانوادگی : ایمیل :
کد امنیتی روبرو :
 

مطالب مرتبط

مسئولان استانی هشدار می دهند شهربازی های غیر استاندارد ارومیه را دریابید
مسئولان استانی هشدار می دهند شهربازی های غیر استاندارد ارومیه را دریابید
اولین شهر بازی ها کی و کجا ساخته شدند
اعتدال شهربازی ها یکی از جذاب ترین تفریحگاهها در شهرهای توریستی به شمار می روند و گردش مالی آنها هر سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاری ترغیب می کند. شهربازی ها به مفهوم امروزی آن بعد از
تجهيزات زمين بازي - مقررات ايمني و روشهاي آزمون انواع سرسره
تجهيزات زمين بازي- انواع سرسره مقررات ايمني و روشهاي آزمون
تجهيزات زمين بازي - وسايل نوساني (الاكلنگ ها)
چاپ اول آشنايي با مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران
برپایی دومین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت
دومین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت از تاریخ 18 لغایت 21 بهمن ماه 1391 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برپا می گردد. اولین نمایشگاه در اذر ماه سال گذشته
نمایشگاه سرگرمی و اوقات فراغت در لندن
با شروع سال جدید میلادی نمایشگاههای سرگرمی و اقات فراغت در کشورهای مختلفی برگزار می گردد. یکی از این نمایشگاهها در تاریخ 22 الی 24 ژانویه در لندن برگزار می گردد. این نمایشگاه که در ارتباط با صنعت سرگرمی
نمایشگاه Tile India در هند
یکی دیگر از نمایشگاههایی که در ژانویه 2013 در هند برگزار میشود Tile India نام دارد. این نمایشگاه نیز از تاریخ 23 الی 25 ژانویه توسط شرکتهای گروه سانیندرا برگزار میشود موقعیت مناسبی را برای فعالان این عرصه فراهم