امروز چهار شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹
تازه ترین اخبار شرکت ها :

گروه نیازمندی ها

پروژه شهربازی گرگان مصوبه ندارد

تاریخ : 1398/11/21
پروژه شهربازی گرگان مصوبه ندارد

 

 

 

 

 

 

 

 

پروژه شهربازی گرگان مصوبه ندارد

 

حسین ربیعی  در خصوص جلسه شورای شهر گرگان، اظهارکرد: در دویست و هشتمین جلسه شورای شهر گرگان، مسائلی از جمله کلنگ زنی شهربازی مدرن گرگان در منطقه هزار پیچ مطرح شد، پروژه ای که سال ها منتظر اجرای آن هستیم.


وی افزود: این پروژه که روز گذشته (جمعه) با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور کلنگ زنی شد، مصوبه شورای شهر و شورای عالی سرمایه گذاری را ندارد و یک روز قبل از کلنگ زنی به اطلاع اعضا رسید.


ربیعی توضیح داد که از طرف شهرداری بیان شده که ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه توسط شهرداری و ۲۵۰ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی تامین خواهد شد.


وی با بیان اینکه هنوز سرمایه گذار بخش خصوصی مشخص نیست، ادامه داد: شهرداری اعلام کرده که ما باید این پروژه را شروع کنیم تا در ادامه سرمایه گذار مشخص شود.


سخنگوی شورای اسلامی شهر گرگان گفت: این پروژه بدون مصوبه بوده و بعضی از اعضا از جزئیات اجرای آن و مسائل کارشناسی آن بی اطلاع هستند.

ربیعی تاکید کرد: ما با اجرای شهربازی مخالفتی نداریم و این امر یکی از وعده های انتخاباتی ما هم بوده است اما باید جزئیات و مسائل آن مطرح و در جلسه شورا، مصوب و سپس اجرا شود.


وی متذکر شد: حتی برخی از اعضای شورای شهر در خصوص زمان کلنگ زنی این پروژه، اطلاعی نداشتند و به همین دلیل به رئیس شورا (آقاملایی) اعتراض کرده که برخورد لفظی هم بین بنده و ایشان شکل گرفت و در ادامه تعدادی از اعضا تذکراتی در خصوص مدیریت رئیس شورا دادند و وی گفت که عده ای به دنبال عزل او هستند.

ربیعی گفت: تعدادی از اعضای شورای شهر خواهان حفظ شئونات و حفظ جایگاه حقوقی شورا بوده و از رئیس شورا خواستند که جایگاه شورا را حفظ کند..ربیعی ادامه داد: ابتدا اعتراض به ریاست شورا مطرح شد که بدون اینکه لایحه (تملک زمین) به کمیسیون اداری و مالی شورا ارائه شود به صحن آمده بود.


ربیعی بیان کرد: بررسی بیشتر این لایحه به هفته آینده موکول شد.
 
 
 

تعداد بازدید:111

نظرات کاربران

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر دهید.
نظر خود را وارد کنید :
نام و نام خانوادگی : ایمیل :
کد امنیتی روبرو :
 

مطالب مرتبط

مسئولان استانی هشدار می دهند شهربازی های غیر استاندارد ارومیه را دریابید
مسئولان استانی هشدار می دهند شهربازی های غیر استاندارد ارومیه را دریابید
اولین شهر بازی ها کی و کجا ساخته شدند
اعتدال شهربازی ها یکی از جذاب ترین تفریحگاهها در شهرهای توریستی به شمار می روند و گردش مالی آنها هر سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاری ترغیب می کند. شهربازی ها به مفهوم امروزی آن بعد از
تجهيزات زمين بازي - مقررات ايمني و روشهاي آزمون انواع سرسره
تجهيزات زمين بازي- انواع سرسره مقررات ايمني و روشهاي آزمون
تجهيزات زمين بازي - وسايل نوساني (الاكلنگ ها)
چاپ اول آشنايي با مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران
برپایی دومین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت
دومین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت از تاریخ 18 لغایت 21 بهمن ماه 1391 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برپا می گردد. اولین نمایشگاه در اذر ماه سال گذشته
نمایشگاه سرگرمی و اوقات فراغت در لندن
با شروع سال جدید میلادی نمایشگاههای سرگرمی و اقات فراغت در کشورهای مختلفی برگزار می گردد. یکی از این نمایشگاهها در تاریخ 22 الی 24 ژانویه در لندن برگزار می گردد. این نمایشگاه که در ارتباط با صنعت سرگرمی
نمایشگاه Tile India در هند
یکی دیگر از نمایشگاههایی که در ژانویه 2013 در هند برگزار میشود Tile India نام دارد. این نمایشگاه نیز از تاریخ 23 الی 25 ژانویه توسط شرکتهای گروه سانیندرا برگزار میشود موقعیت مناسبی را برای فعالان این عرصه فراهم