امروز سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

گروه نیازمندی ها

گفتگو با آقای محمد رئوف مدیرعامل شرکت محمد رئوف و همکاران

تاریخ : 1392/12/04
گفتگو با آقای محمد رئوف مدیرعامل شرکت محمد رئوف و همکاران

در سومین نمایشگاه شهر بازی فرصتی پیش آمد تا با یکی از شرکتهایی که برای اولین بار در این نمایشگاه حضور داشت صحبتی داشته باشیم. با آقای مهندس محمد رئوف مدیر عامل شرکت رئوف و همکاران صحبتی داشتیم که از ایشان خواستیم تا مجموعه خود را برایمان معرفی نمایند وپاسخ ایشان اینگونه بود:

شرکت ما , یک شرکت مشاور می باشد که حدود 6 سال است که در زمینه طراحی پارک آبی مشغول به کار هستیم. حدود 90% پارک های آبی کشور توسط ما طراحی شده است.

کاری که ما انجام می دهیم شامل سیستم طراحی معماری سازه , تاسیسات و برق به صورت کامل می باشد. هدف ما بهینه سازی در ساخت مجموعه های آبی می باشد.

سرسره آبی   چاله فضایی

یکی از کارهایی که توسط شرکت ما انجام میشود طراحی هر پارک آبی با جذابیت های مخصوص به خود می باشد . ما با اینکار از ایجاد یکنواختی برای مصرف کنندگان جلوگیری می کنیم و باعث می شویم تا هر پارک آبی جذابیت مخصوص به خودش را داشته باشد. ایشان در پاسخ به این سوال که آیا مواد مصرفی را هم شما انتخاب می کنید گفتند که طراحی کامل توسط شرکت ما انجام میشود ولی نهایتا کارفرما و پیمانکار متریال مصرفی را انتخاب می کنند.

از آقای رئوف در مورد پروژه هایی که انجام داده بودند سوال کردیم و ایشان لیست بلندی از پروژه هایشان را به شرح زیر اعلام کردند:

پارک آبی ایرانیان مشهد

پارک آبی سرزمین موجهای خروشان که بزرگترین پارک آبی سرپوشیده آسیاست

پارک آبی شهر رویایی پدیده شاندیز

پارک آبی قلعه سحر آمیز بندر عباس

پارک آبی قوچان

پارک آبی هفت سرزمین کرمان

پارک آبی جزیره خرم آباد

پارک آبی رامسر که هنوز نیمه تمام است.

پارک آبی ایرانیان مشهد

در ادامه مطلبی که در مورد جذابیت خاص هر پارک آبی عرض کردم می توانم این مطلب را نیزاضافه کنم که پارک آبی شهر رویایی پدیده شاندیز مشهد در حال حاضر به اینگونه که طراحی شده که دارای استخر های جداگانه و مجزا به صورت همزمان برای خانمها و آقایان وجود دارد تا خانواده ها بتوانند در زمان مشخصی همه اعضا از این پارک ها استفاده نمایند. همچنین مجموعه کودکان در نظر گرفته شده. شامل دو مجموعه استخر و سونا و جکوزی و آب درمانی کامل دارد.

پارک آبی ایرانیان مشهد

ماساژ , استفاده از نمکهای دریایی , حوضچه های داینامیک از دیگر بخشهای این مجموعه آبی می باشد.

پارک آبی بندر عباس

در رابطه با میزان سرمایه گذاری سوال کردیم که پاسخ اینگونه بود : یک پارک آبی معمولی متری 2 میلیون تومان هزینه دارد که در نهایت مبلغی حدود 10 الی 12 میلیارد تومان برای احداث یک پارک آبی معمولی نیاز هست.

سرسره آبی    سرسره آبی

در انتها از آقای محمد رئوف و همکارانشان  که اطلاعات مفیدی را در اختیار ما قرار دادند تشکر کرده و برایشان آرزوی موفقیت می کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس

http://bazisite.ir/CompanyDetail/561/ محمد-رئوف-و-همکاران

 مراجعه نمایید

 


تعداد بازدید:2209

نظرات کاربران

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر دهید.
نظر خود را وارد کنید :
نام و نام خانوادگی : ایمیل :
کد امنیتی روبرو :
 

مطالب مرتبط

احداث مجموعه فرهنگی ورزشی پارک آبی تهران در منطقه 22 شهرداری
احداث مجموعه فرهنگی ورزشی پارک آبی تهران در منطقه 22 شهرداری،پارک آبی ، یک پارک تفریحی است که ابزارهای سرگرم کننده و بازی های آبی مانند انواع سرسره ، رودخانه، حمام تفریحی و به طور کل تمام ورزشها و تفریحاتی که به نوعی به آب مرتبط می شود به صورت متمرکز در آن پیش بینی شده است.محبوبیت پارک های آبی از زمان معرفی آن بعنی اواخر سال 1940 میلادی روز به روز رو به افزایش است. امروزه کشور ایالات متحده آمریکا با بیش از یک هزار پارک آبی و دهها مجموعه در حال ساخت دارای بیشترین تعداد پارک های آبی در جهان است
تجهیزات در نظر گرفته شده برای پارک آبی منطقه 22 شهر داری تهران
مجموعه فرهنگی ورزشی پارک آبی تهران، سرسره بی پایان ، سرسره بومرنگو ، سرسره پیچشی خروشان ، سرسره های سرعتی ، سرسره لرزشی و چرخشی ، رولر کاستر آبی ، موج سواری دوبل، هاکی ، پاتیناژ ، Abyss slide , rattler,master blaster,double flowrider,speed slide,constrictor,boomerango,boomerang p
گفتگو با آقای شریفی مدیر عامل محترم سهند فن آور
آقای شریفی مدیر عامل محترم شرکت سهند فن آور:شرکت تولیدی صنعتی سهنـد فن آورفعــــالیت خـود را از بیست سال قبل در زمینه تولید انواع سازه های فایبرگلاس و مبلمــان شهـــری آغاز نموده و به صـــورت رسمــی از سال 1380 بابهره گیــری ازامکــانات سخت افــزاری و نرم افـزاری و پرسنلی مجرب به منظـــــور طراحی و تولید مجمــوعه آبی تفریحی و ســرســره های آبی فعالیت خود را گستـــرش داده همیشه بدنبال تولید بهترین محصول در تولیدات خود می باشد و همواره سعی بر تولید با کیفیت ترین محصول راداشته است.از هم
بهترین پارک آبی تایلند؛ سیام
سیام،یکی از بهترین پارک های آبی جهان