امروز چهار شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
تازه ترین اخبار شرکت ها :

گروه نیازمندی ها

گفتگو با آقای مهندس فرحمند مدیرعامل شرکت متین ایده شرق

تاریخ : 1392/08/04
گفتگو با آقای مهندس فرحمند مدیرعامل شرکت متین ایده شرق

1 – لطفا مجموعه خودتان را به اختصار معرفی کنید

مجموعه ما از سال 1383 کارش را با تولید علائم راهنمایی و رانندگی آغاز نمود. این کار را باکاملترین و خلاقانه ترین ایده ها شروع کردیم و پس از آن  با نیاز سنجی که در مهد کودک ها انجام دادیم شروع به تولیدات کارتن پلاست کردیم.

2- مجموعه شما در چه استانهایی بیشتر فعالیت می کند؟

به دلیل اینکه ما در خراسان هستیم بیشتر در خراسان رضوی و جنوبی و شمالی فعالیت می کنیم ولی از تمام ایران سفارش داریم

3- آیا تولیدات شما همین محصولات علائم راهنمایی و کارتن پلاست ها هستند؟

نه ما محصولات جدیدی از جنس فایبرگلاس , فنری , MDF  و را هم پس از این محصولات وارد بازار کردیم. آخرین محصولی که در حال تولید آن هستیم محصولات اسفنجی هست که به دلیل قابل حمل بودن و دوامی که دارد برای مکانهای اجاره ای خیلی مناسب هستند. همچنین این محصولات قابل شستشو هستند که از مزیتهای این محصول هست.4- بازار هدف محصولات شما کجاست؟

مراکز فرهنگی , خانه های بازی , دارالقرآن ها , مهد کودک ها , از مشتریان ما هستند. به طور کل 90درصد مشتریان ما داخلی هستند

5- آیا صادرات هم داشته اید؟

بله حدود 10 % از تولیدات ما به کشورهای همسایه مخصوصا عراق صادر میشود. اکثر شهرهای عراق مانند بصره , نجف , بغداد , اربیل , سلیمانیه از ما خرید کرده اند. در حال حاضر در حال مذاکره با یک مجتمع تفریحی فرهنگی در اربیل عراق هستیم.

6- آیا برنامه ای برای تولید محصولات جدیدتر دارید؟

بله , اساس کار ما کلا بر پایه خلاقیت , نوآوری مداوم هست به طوریکه مشتریان دائم ما هر دو سه ماه یکبار انتظار محصول جدیدی از ما دارند. رویکرد جدیدی که تا کنون در تولید محصولات لحاظ نشده تولید لوازم برای بچه های کم توان ذهنی حرکتی هست که ما در حال تولید تاب برای این بچه ها هست که البته با نظر کارشناسان توان بخشی این کار انجام میشود.

7- آیا تولیدات شما دارای استاندارد هم هستند؟

ما در حال پیگیری و انجام کارهای لازم برای دریافت استاندارد هستیم.

8- صحبت پایانی شما ؟

ما سعی کرده ایم بر اساس هنر , خلاقیت , تحقیق بازار , نیاز سنجی  محصولات مورد نیاز را تولید کنیم. و خیلی از کارها مانند محصولات کارتن پلاست به روش دستی برش خورده میشود که نیاز به دقت و زمان کافی برای تولید هر محصول دارد لذا از نظر کیفیت و ساخت بسیار مطمئن هستیم.

9- از اینکه وقت خودتان را در اختیار ما قرار دادید از شما تشکر می کنم.

من هم از شما سپاسگزارم


 


تعداد بازدید:1737

نظرات کاربران

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر دهید.
نظر خود را وارد کنید :
نام و نام خانوادگی : ایمیل :
کد امنیتی روبرو :
 

مطالب مرتبط

راهنمای انتخاب اسباب بازی
این که کودک چگونه و چه نوع بازی ای می کند تا حد زیادی به سن و میزان تکامل او بستگی دارد. بازی ها، با توجه به محتوای آنها و تمایلات و گرایش های کودک که از اوضاع و
ایمنی اسباب بازی- اشتعال پذیری4698
آشنايي با موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران به موجب قانون
اسباب بازي - كيت‏ هاي شيمي و علومي كه با شيمي ارتباط دارند
ايمني اسباب بازي،لوازم كمك آموزشي ـ ويژگيهاي كيت;هاي شيمي و علومي كه با شيمي ارتباط دارند
اسباب بازي هاي شناور در آب و تجهيزات كمك شناوري كودكان‏- مقررات ايمني و روشهاي آزمون
استاندارد اسباب بازيهاي شناور در آب و تجهيزات كمك شناوري كودكان مقررات ايمني و روشهاي آزمون كه توسط كميسيون;هاي مربوط تهيه و تدوين شده و در اولين جلسه كميته ملي استاندارد مكانيك و خودرو مورخ 80/6/26مورد تصويب قرار گرفته است، اينك به استناد ماده يك قانون مواد الحاقي به قانون تاسيس موسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران مصوب بهمن ماه; 1371بعنوان استاندارد ملي ايران منتشر مي;شود.
نمایشگاه Tile India در هند
یکی دیگر از نمایشگاههایی که در ژانویه 2013 در هند برگزار میشود Tile India نام دارد. این نمایشگاه نیز از تاریخ 23 الی 25 ژانویه توسط شرکتهای گروه سانیندرا برگزار میشود موقعیت مناسبی را برای فعالان این عرصه فراهم
آموزش و خلاقیت همراه با سرگرمی در LEGO LAND
گروه LEGO یک کمپانی خصوصی است که در شهر BILLUND دانمارک پایه گذاری شده است. این کمپانی به وسیله خانواده Kirk Kristiansen اداره می گردد و در سال 1932 پایه گذاری شده است. گروه لگو در زمینه
 اولین نمایشگاه صنعت اسباب بازی و دستاورد های دومین مسابقه ملی طراحی در دانشگاه شریف
برای اولین بار در سطح کشور دبیرخانه مسابقه ملی طراحی و ساخت اسباب بازی