امروز چهار شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹
تازه ترین اخبار شرکت ها :

گروه نیازمندی ها

۹۱۰ دستگاه تجهیزات شهربازی در استان کهگیلویه و بویراحمد بازرسی شد

تاریخ : 1398/11/30
۹۱۰ دستگاه تجهیزات شهربازی در استان کهگیلویه و بویراحمد بازرسی شد


 

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد، از ابتدای سال جاری تا کنون 910دستگاه تجهیزات در شهربازی های استان مورد بازرسی قرار گرفتند.

 

بهمن رحمتی مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از 910 مورد بازرسی دستگاههای شهربازی در استان، 377 دستگاه در شهر یاسوج، 238 دستگاه در شهر گچساران،169 دستگاه در شهر دهدشت و 126 دستگاه در شهر چرام می باشند.

 

مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد: تمامی شهربازی‌های استان، در سال و در برنامه زمان‌بندی شده توسط شرکت‌هایی که توسط سازمان ملی استاندارد تایید صلاحیت شده اند مورد بازرسی و بازدید فنی و ایمنی قرار می‌گیرند.

 

وی افزود: طبق ضوابط قانونی، شهرداری های استان باید برای حفظ ایمنی و سلامت شهروندان از فعالیت تجهیزات پارک های بازی و فضاهای تفریحی که نسبت به دریافت گواهی ایمنی اقدام نکرده اند جلوگیری به عمل آورند.

 

بهمن رحمتی خاطر نشان کرد: وجود یک نقص کوچک در دستگاه ‌ها، وسایل تفریحی و بازی غیر استاندارد می‌تواند خسارات و حوادث جبران ناپذیری را برای خانواده ها و جامعه به همراه داشته باشد که این مهم ضرورت تشدید نظارت ها و تعاملات بین دستگاهی در تمامی دستگاه های مرتبط را افزایش می دهد. 

 

  مدیرکل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد توصیه کرد:  هم استانی های عزیز هنگام استفاده از دستگاه ها و تجهیزات بازی مستقر در شهر بازی ها از وجود گواهی بازرسی استاندارد که ضرورت نصب آن در فضای قابل مشاهده در مجاورت تجهیز مورد استفاده تعریف شده است اطمینان حاصل کنند و بدون مشاهده گواهی های بازرسی استاندارد، از استفاده از این تجهیزات خودداری کرده و این گونه موارد را  از طریق سامانه رسیدگی به شکایات با شماره تلفن 1517 به اداره کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد اطلاع رسانی کنند.

 

 

منبع

 


تعداد بازدید:38

نظرات کاربران

شما هم میتوانید در مورد این مطلب نظر دهید.
نظر خود را وارد کنید :
نام و نام خانوادگی : ایمیل :
کد امنیتی روبرو :
 

مطالب مرتبط

مسئولان استانی هشدار می دهند شهربازی های غیر استاندارد ارومیه را دریابید
مسئولان استانی هشدار می دهند شهربازی های غیر استاندارد ارومیه را دریابید
اولین شهر بازی ها کی و کجا ساخته شدند
اعتدال شهربازی ها یکی از جذاب ترین تفریحگاهها در شهرهای توریستی به شمار می روند و گردش مالی آنها هر سرمایه گذاری را برای سرمایه گذاری ترغیب می کند. شهربازی ها به مفهوم امروزی آن بعد از
تجهيزات زمين بازي - مقررات ايمني و روشهاي آزمون انواع سرسره
تجهيزات زمين بازي- انواع سرسره مقررات ايمني و روشهاي آزمون
تجهيزات زمين بازي - وسايل نوساني (الاكلنگ ها)
چاپ اول آشنايي با مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران
برپایی دومین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت
دومین نمایشگاه بین المللی شهربازی، پارکها، تجهیزات و فن آوری اوقات فراغت از تاریخ 18 لغایت 21 بهمن ماه 1391 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برپا می گردد. اولین نمایشگاه در اذر ماه سال گذشته
نمایشگاه سرگرمی و اوقات فراغت در لندن
با شروع سال جدید میلادی نمایشگاههای سرگرمی و اقات فراغت در کشورهای مختلفی برگزار می گردد. یکی از این نمایشگاهها در تاریخ 22 الی 24 ژانویه در لندن برگزار می گردد. این نمایشگاه که در ارتباط با صنعت سرگرمی
نمایشگاه Tile India در هند
یکی دیگر از نمایشگاههایی که در ژانویه 2013 در هند برگزار میشود Tile India نام دارد. این نمایشگاه نیز از تاریخ 23 الی 25 ژانویه توسط شرکتهای گروه سانیندرا برگزار میشود موقعیت مناسبی را برای فعالان این عرصه فراهم