امروز چهار شنبه ۸ تیر ۱۴۰۱
تازه ترین اخبار شرکت ها :

گروه نیازمندی ها

تبلیغات در بازی سایت

**** چنانچه مایلید تا در بازی سایت بنر تبلیغاتی داشته باشید این امکان در چند قسمت از سایت امکان پذیر است :****

 

۱- در قسمت هدر پلان A+  : آگهی های این قسمت در تمامی صفحات و به صورت تصادفی دیده میشوند. ( با هر بار رفرش کردن صفحه یکی از اگهی ها دیده میشود) . این موقعیت به شرکتها و افرادی پیشنهاد می گردد که مایلند تا همیشه در دیدرس کاربران باشند.

 

۲- قسمت اسلاید شو پلان A : این آگهی ها در صفحه اول و به محض بازشدن صفحه در دید کاربران قرار می گیرد. مکان مناسبی برای تبلیغ نمایشگاهها و شرکتهایی است که می خواهند خدمات خود را در معرض دید کاربران قرار دهند.

 

۳- بنرهای سمت چپ در صفحه اصلی  پلان B : این بنرها فقط در سمت چپ صفحه اصلی قرار دارند و با هر بار دیده شدن صفحه اصلی بنرها به طور تصادفی جابه جا میشوند. این قابلیت شانس دیده شدن همه بنرها را یکسان می کند و به دلیل نمایش در صفحه اول سریعتر جلب توجه می کند.

 

تبلیغات بازی سایت

 

۴- بنرهای سمت چپ در صفحات داخلی پلان C: این بنرها در سمت چپ صفحات داخلی قرار می گیرند  با  دیده شدن هر یک از صفحات داخلی بنرها به طور تصادفی جابه جا میشوند. این قابلیت شانس دیده شدن همه بنرها را یکسان می کند.این اگهی ها حتی زمانی که اطلاعات یک شرکت مشاهده می شود در سمت چپ دیده می شوند.


 
 

امکان دیگری که برای شرکتها فراهم شده درج تازه ترین اخبار مربوط به شرکت ها می باشد. شما می توانید با ارسال خبر مربوط به شرکتتان مانند محصولات جدید ؛ تخفیفات و یا هر خبر دیگری رااز طریق ما به کاربران منتقل نمایید.

 

درج آگهی در بخش بازار بازی سایت

درج آگهی در سایت بر اساس هزینه های زیر امکان پذیر است. برای درج اگهی در سایت باید ابتدا عضو شده و پس از دریافت ایمیل تایید و کلیک بر روی لینک مربوطه از طریق منوی ورود وارد سایت شده و اقدام به درج اگهی نمایید. شما به عنوان کاربر عادی مجاز به درج ۳ آگهی رایگان هستید.

 

بازار بازی سایت

   قیمت تبلیغات ستاره دار  به ریال می باشد


تعداد بازدید :18142
IDنوع آگهیدرصد نمایشیک ماه
1رایگان% 50
3یک ستاره% 15200000
4دو ستاره% 30350000
5سه ستاره% 45500000
6چهار ستاره% 60700000
7پنج ستاره% 75900000
8شش ستاره% 901100000
9هفت ستاره% 1001300000